TR - CG Emotron - AC Motorlar - Orta Gerilim Motorlar - CG NG Serisi Motorlar
- Döküm Gövde / Fabrikasyon üretilen çelik gövde
- Sürtünmesiz rulmanlar
- ISO:1940 Grade 2.5'a göre Dinamik olarak balans edilmiş rotor
- Enerji verimli fan soğutmalı endüksiyon motoru(IM)
- Kısmi yüklerde bile yüksek verimlilik seviyeleri
- Yüksek Güç faktörü
- Düşük başlangıç akımı
- Düşük gürültü seviyesi
- Düşük titreşim seviyesi
- Vakumlu basınç tankı prosesi(VPI) ile güçlendirilmiş izolasyon sistemi
- Yatay havalandırmalı tip rotor dizaynı
- Sadeleştirilmiş komponent alt grupları kolay bakım
- Tüm endüstriyel uygulamalar
- Demir&Çelik
- Çimento
- Maden
- Güç Santralle
| Güç Aralığı | 155-875 kW ( Up to 2000 kW ) |
| Kutup Sayısı | 2,4,6 (12 Kutup a kadar) |
| Gövde / CG Motor Tip | Döküm Gövde - Fabrikasyon Çelik Çerçeve / IEC 315-450 (500-630) |
| Çalışma Gerilimi | 690 - 6600V (11000V a kadar) |
| Frekans | 50Hz |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| Soğutma Tipi | IC411 |
| İzolasyon Sınıfı | F |
| Sıcaklık Artış sınıfı | B |
| Bağlantı şekli | IMB3, IMB35, IMV1 |
| Aynı ürün grubundaki diğer tip motorlar | Ex ‘e’, Ex ‘n’ ve VFD |






















