New Ön Sipariş SDT LUBExpert

              Sizinle Düşünüyor, Sizin İçin Düşünüyor...

Yetersiz gresleme uygulamaları , rulman arızalarının önde gelen nedenidir. Rulmanların %40'ından daha azı , mühendislik değerlerini sunmaya yetecek kadar uzun süre dayanır ve çoğunlukla aşırı veya az yağlama suçlanır.

Birçok fabrikalarda yağ departmanları belirli takvime göre gres yağlaması yapıyor.Bu durum da rulmanlar aşırı veya az bir şekilde yağlanma yapılıyor ve makineye zarar veriyor.

Gres, yataklardaki sürtünmeyi azaltır.Daha az sürtünme , daha uzun ömür demektir. LUBExpert , sürtünme seviyeleri arttığında sizi uyarır , yeniden yağlama sırasında size rehberlik eder, aşırı ve az yağlanmayı önler.

LUBExpert , yatakları dopru greslemenize yardımcı olan bir ultrason çözümüdür.Rulman durumu da dahil olmak üzere iyi yapılmış bir görevin doğru göstergesini alırken , doğru aralıkları ve doğru miktarları kullanarak doğru yerde doğru yağlayıcıyı kullanmanızı sağlar.

LUBExpert , akustik yağlama programınızı yönetmek ve gres yataklarının doğru olmasını sağlamak için eksizsiz bir ultrason çözümüdür.
LUBExpert, rulman tipi ve boyutları dahil olmak üzere tüm varlıklarınızı bir veritabanında tutar.LUBExpert, gres pompaları arasındaki stabilizasyon süresini otomatik olarak hesaplama yaparak varsayımları ortadan kaldırır.LUBExpert, yatakları doğru şekilde greslemek için iki mod sunar; ''Serbest' ve ''Yönlendirmeli''. Programınız ister uzun zaman kullanılmış olsun ,ister yeni başlıyor olsun LUBExpert, rulmanları doğru şekilde yağlamanıza yardımcı olur.LUBExpert, günlük yağlama görevleri için doğru gres türünü ve doğru miktarı getirmenizi hatırlatır.LUBExpert, bugün hangi rulmanların gres yağına ihtiyacı olduğunu size hatırlatır. Yağlama programınıza düzeni ve disiplini geri yükleyin.LUBExpert, takımınıza ne olduğunu ve neyin atlandığını mesaj yoluyla bildirir.LUBExpert'in Yerleşik Ultrason Asistanı , Rulmanları Doğru Greslemenizi sağlar...
Doğru Yağlayıcı:

    

    Farklı uygulamalar , farklı yağlayıcılar gerektirir. Doğru olan hangisi ? LUBExpert'in yerleşik asistanı , doğru gresi seçmenize yardımcı olur ve size yatağın maksimum kapasitesini hatırlatır.

Doğru Konum:

   

   Yönetilmesi gereken binlerce varlık varken , doğru rulmanları yağladığınızdan nasıl emin olabilirsiniz ? LUBEexpert'in yerleşik asistanı , UAS'ın ağaç yapılı navigasyonunu kullanarak tesisinizde size rehberlik eder.

Doğru Aralık:

  

   İster takvime dayalı ister duruma dayalı bir programa göre yağlayın , LUBExpert ve Ultranalysis Suite , rulmanların yeniden yağlama zamanı geldiğinde sizi uyarır. SDT'nin evrimsel Dört Durum Göstergesi tarafından tetiklenen alarmlar, ''gıcırdayan tekerleğin'' gresi zamanında almasını sağlar.

Doğru Miktar:

 

 Yağlamayla ilgili arızaların çoğunda aşırı ve az yağlama sorumludur. LUBExpert'in yerleşik asistanı , yarım gres atışları arasındaki sürtünme seviyelerini sürekli olarak hesaplayarak daha fazlasını eklemenizi veya optimum sürtünme seviyelerine ulaşıldığında durmanızı tavsiye eder.

Doğru Göstergeler:


 

LUBExpert , rulmanları yeniden gresleme görevine güven verir. Yerleşik asistan , görev boyunca size sorunsuz bir şekilde rehberlik eder ve İyi Kötü veya Şüpheli bir sonuçla sonuçlanır. Faaliyetler , mantıksal raporların öncesi ve sonrasını , nokta başına eklenen gres miktarını ve departman veya tesis tarafından tüketilen toplam gresi gösterdiği UAS  Suite veri yönetimi yazılımına geri bağlanır.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

SDT LUBExpert

  • Markalar SDT
  • Ürün Kodu: SDT LUBExpert
  • Depo Yeri : Ön Sipariş
  • Stok Durumu: Ön Sipariş

Etiketler: SDT LUBExpert, SDT, Ultrasound, Ultrasonik takip, yağ kaçağı, rulman, gres, yağlama sistemleri, LUBExpert, SDT